ČEZ Prodej od 1. ledna zlevňuje elektřinu i plyn pro 1,7 milionu zákazníků

31.12.2024 11:49 | Tisková zpráva

O 15 procent a 25 procent méně za obchodní složku elektřiny a plynu začnou od Nového roku platit zákazníci ČEZ Prodej se smlouvami na dobu neurčitou. Zlevnění, které společnost oznámila s předstihem již letos v září, platí pro 1,7 milionu domácností.

ČEZ Prodej od 1. ledna zlevňuje elektřinu i plyn pro 1,7 milionu zákazníků
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Snížení ceny proběhne automaticky. Letos zlevňoval ČEZ Prodej nefixované produkty celkem dvakrát: v lednu a v létě. Fixované produkty ČEZ prodej v roce 2024 zlevňoval čtyřikrát. Celkem 1,7 milionu zákazníků ČEZ Prodej, kteří mají elektřinu nebo plyn na dobu neurčitou, klesnou od 1. ledna 2025 ceny energií, a meziročně tak ušetří stovky korun. Zlevnění se vztahuje jak na stávající, tak na nové zákazníky.

„Našim zákazníkům se vždy snažíme nabídnout co nejlepší produkty za konkurenční cenu. Elektřinu a plyn na dobu neurčitou jsme letos zlevnili dvakrát a nový rok začínáme dalším snížením cen. Fixované produkty jsme letos zvládli zlevnit dokonce čtyřikrát, a pokud to situace na trhu dovolí, budeme hledat cesty k dalšímu snižování cen i příští rok,“ uvedl generální ředitel ČEZ Prodej Tomáš Kadlec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Cena Správy jeskyní ČR ocení osobnosti. Navrhněte kandidáty

22:03 Cena Správy jeskyní ČR ocení osobnosti. Navrhněte kandidáty

Osobnosti v oblasti výzkumu, ochrany a zpřístupňování jeskyní a krasového podzemí vyzdvihne Cena Spr…