ČEZ: Velikonoční trhy energetiků vynesly dvěma chráněným dílnám 12 320 korun

28.03.2018 12:33 | Zprávy

V duchu blížících se svátků jara se v úterý 27. března nesla atmosféra ve vestibulu děčínského sídla ČEZ Distribuce. Konaly se zde Velikonoční trhy dvou chráněných dílen, přičemž ústecký Fokus Labe a Sdružení Tulipan z Liberce nabízely jak sortiment tradičně spojený s Velikonocemi, tak i další dekorace pro celoroční užití či keramiku.

ČEZ: Velikonoční trhy energetiků vynesly dvěma chráněným dílnám 12 320 korun
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

V rámci podpory neziskových organizací pořádá Skupina ČEZ ve svých centrálách jak vánoční, tak i velikonoční trhy pravidelně. Vánoční již mají dlouholetou tradici, Velikonoční se k nim připojily před sedmi lety. O výrobky spojené se svátky jara přímo od handicapovaných klientů spřátelených chráněných dílen je přitom mezi energetiky tradičně veliký zájem. Nejinak tomu bylo i v děčínském sídle ČEZ Distribuce, kde si obě chráněné dílny přišly na celkem 12 320 korun, což je dvojnásobek jejich tržeb loňských (dohromady 6 163 Kč).  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Žaloba

Co říkáte na to, že na vás chce podat předseda senátu žalobu, že neplníte sliby? Podle mě se sliby mají plnit, bohužel porušuje je většina politiků, a proto by podle mě měli být odvolatelní, ale co zmůže a může eventuálně soud mi není jasné. Vám ano?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Zlín nabízí dětem od tří let speciální prázdninovou nabídku

22:03 Zoo Zlín nabízí dětem od tří let speciální prázdninovou nabídku

Už od soboty 28. února budou moci děti zavítat do zoo pouze za 40 korun.