ČEZ: Zákaznické centrum v Hradci Králové se pyšní novou moderní podobou

28.01.2019 9:51

Zákaznické centrum Skupiny ČEZ v Hradci Králové najdete na stejné adrese, ale v moderním provedení. Prostory prošly kompletní rekonstrukcí tak, aby centrum splňovalo veškerý komfort pro své zákazníky. Je více prosvětlené s pohodlnou čekací zónou, umožňující aktivní obsluhu klientů. Je přitom již čtrnáctým v rámci celé České republiky, které prošlo redesignem.

ČEZ: Zákaznické centrum v Hradci Králové se pyšní novou moderní podobou
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Zákaznické centrum Skupiny ČEZ v Hradci Králové je čtvrtým z východočeských Zákaznických center, které bylo vytvořeno podle moderních požadavků na design i na funkčnost a  ve finále je v něm vše uspořádáno tak, jak si přáli sami klienti.  Tím prvním bylo Zákaznické centrum v České Třebové, následovalo Zákaznické centrum v Pardubicích a v Trutnově.

„Příjemná a profesionální obsluha v příjemném prostředí; to je naše heslo. Chceme, aby se zákazníci v našich centrech cítili co nejlépe. Zmodernizované centrum v Hradci Králové má proto moderní a vzdušný design, který navozuje dobrou atmosféru a usnadňuje orientaci v prostoru,“ poznamenal k tomu generální ředitel ČEZ Prodej Tomáš Kadlec. „Uspořádání našich poboček vychází přímo z průzkumu mezi zákazníky, kteří sami navrhovali, co by zlepšili.“

Zákaznické centrum ČEZ v Hradci Králové najdete na adrese Riegrovo náměstí 1493, nedaleko vlakového nádraží v centru města a  je otevřeno od pondělí do čtvrtka od 8 do 17 hodin a v pátek od 8 do 16 hodin.   „V novém roce, nové zákaznické centrum.Pro naše zákazníky otevíráme moderní zákaznické centrum, kde na se na Vás těší odborně proškolený a příjemný personál, WiFi i káva zdarma,“ říká Jan Macek, vedoucí obchodního týmu  Zákaznického centra v Hradci Králové.

Moderní design, praktické uspořádání i větší komfort je přínosem nejen pro klienty, ale i pro pracovníky. Nová podoba  umožňuje spolupracovat se zákazníky aktivněji, než tomu bylo dříve. A pokud bude muset někdo chvíli čekat, než se dostane na řadu, má k dispozici wi-fi připojení a kávu zdarma.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Povodí Odry: Opět se potvrdila potřebnost přehradních nádrží

12:00 Povodí Odry: Opět se potvrdila potřebnost přehradních nádrží

Během uplynulých čtyř dnů spadlo na území povodí Odry v Beskydech až 180 mm srážek, v Jeseníkách to …