ČMKB: 5. týden na trhu pohonných hmot

06.02.2023 10:14 | Tisková zpráva

Denní kontrakty motorové nafty na trhu pohonných hmot Českomoravské komoditní burzy Kladno se v 5. týdnu obchodovaly za průměrnou cenu 20,81 CZK/litr.

ČMKB: 5. týden na trhu pohonných hmot
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Celkem bylo zobchodováno 79 tisíc litrů nafty v hodnotě 1,64 milionu korun. Průměrná cena jednoho litru MON poklesla oproti hodnotě z minulého týdne o 2,2 procenta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Projekt E6

Narovinu věříte tomu, že ať by byl u vlády kdokoliv, že by těch 6 zemí stálo o to, aby se do projektu zapojila i ČR? Já myslím, že o nás v EU nestojí. A co říkáte na to, jak se EU čím dál víc štěpí a vytváří se uvnitř ní jakési koalice států? Není to úplně v rozporu s tím, proč EU vznikla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

SPÚ: Sázíme budoucnost – 23 652 stromů

10:34 SPÚ: Sázíme budoucnost – 23 652 stromů

Státní pozemkový úřad (SPÚ) v roce 2025 zasadil 23 562 stromů v rámci iniciativy Sázíme budoucnost. …