ČOI: Falešný Louis Vuitton i v nehtovém studiu

16.03.2017 7:33 | Zprávy

S padělky známých značek se spotřebitel obvykle setkává v nabídce a prodeji zboží na tržnicích, kamenných obchodech a v poslední době i na sociálních sítích. Přesto na začátku měsíce března objevili inspektoři České obchodní inspekce Ústeckého a Libereckého kraje neoprávněné užití ochranné známky LOUIS VUITTON v nehtovém studiu na severu Čech.

ČOI: Falešný Louis Vuitton i v nehtovém studiu
Foto: Česká televize
Popisek: ČOI

Česká obchodní inspekce Ústeckého a Libereckého kraje uskutečnila v první polovině měsíce března 2 kontroly provozoven, které měly ve své nabídce modeláž nehtů. Prodejci při zdobení nehtů užili ručně malovaný motiv ochranné známky LV - Louis Vuitton a nedoložili licenční smlouvu ani povolení majitele/přihlašovatele ochranné známky LOUIS VUITTON.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Jak je možné, že vás jako europoslance nepustili do budovy?

Napsal jste, že jste do budovy Evropského parlamentu ve Štrasburku nedojel. Přístup blokovala policie. To jako nepustili ani další? Nebo myslíte, že to vás jako kritika nepustili účelově? Jak je to vůbec možné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Začíná první etapa stavby moderní trati z Plzně do Německa

20:33 Správa železnic: Začíná první etapa stavby moderní trati z Plzně do Německa

Správa železnic slavnostně zahájila přestavbu úseku mezi krajskou metropolí, Nýřany a Chotěšovem. Vy…