Česká obchodní inspekce od 1. dubna do 30. června 2018 provedla 483 kontrol, při kterých ověřovala dodržování povinností zákona o ochraně spotřebitele. Konkrétně se jednalo o ustanovení, které zakazuje prodejci nabízet za účelem prodeje, prodávat a skladovat výrobky porušující některá práva duševního vlastnictví. Porušení těchto práv zaznamenala ČOI v 88 případech, což je 18,2 %. Celkem inspektoři zjistili porušení právních předpisů při 365 kontrolách (75,6 %).
Česká obchodní inspekce v rámci těchto kontrol spolupracovala ve 21 případech s celní správou, ve 13 případech s Policií ČR, v 9 případech s živnostenskými úřady a ve 3 případech s Hasičským záchranným sborem ČR.
|
Kontroly – padělky 2. čtvrtletí 2018 |
|||||
|
Inspektorát |
počet provedených Tento článek je uzamčenČlánek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme. reklama
autor: Tisková zpráva Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz
ProblémyJá s vámi úplně souhlasím v tom, že byste jako politici měli řešit opravdové problémy lidí, ale bohužel byli jste snad jiní, když jste byli v opozici? Jak dlouho se třeba debatovalo o pro mě nesmyslné korespondenční volbě. A k těm opravdovým problémům. Jaké jsou pro vás hlavní 3, které hodláte do ko... Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.
Další články z rubriky
7:14 České dráhy uzavřely kolektivní smlouvu pro rok 2026Zaměstnancům vzrostou mzdy o 2,5 % a získají mimořádnou odměnu 10 000 korun.
reklama
reklama
| ||||




