CPI Group staví nové kanceláře Meteor C

13.12.2013 18:16

Investiční realitní skupina CPI Group staví nové kanceláře v pražském Karlíně, který patří v metropoli mezi lukrativní kancelářské lokality.

CPI Group staví nové kanceláře Meteor C
Foto: CPI Group
Popisek: CPI Group

Projekt Meteor C přímo u stanice metra Křižíkova bude novou částí již fungujícího administrativního komplexu Meteor. Kromě dvou podzemních pater parkovacích stání nabídne také obchodní jednotky v přízemí a až 5 tisíc m2 kanceláří prvotřídní kvality. Prostory bude možno flexibilně dělit dle přání nájemců a některé prostory svým nájemcům nabídnou také příjemnou terasu. „Na pozemku v těsné blízkosti výstupu z metra jsme se rozhodli vystavět vysoce atraktivní kancelářskou budovu, která logicky uzavře celý komplex Meteor Centre Office. Meteor byl vždy známý výborným poměrem kvalita/cena, o čemž svědčí i téměř stoprocentní obsazenost budovy A a B. Tento poměr chceme určitě zachovat i pro Meteor C. Pokud jde o pronájmy, v tuto chvíli začínáme jednat s prvními zájemci,“ řekla Eva Lovětínská, manažerka pronájmů CPI Group.

V současné době se pracuje na spodní stavbě, kde probíhá zajištění základové jámy. Předpokládaným termínem dokončení je konec roku 2014, výše investice včetně pořizovací ceny pozemku by se měla pohybovat kolem 287 milionů korun.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

FN Bulovka: Světový den hepatitidy - nepodceňujte prevenci

15:53 FN Bulovka: Světový den hepatitidy - nepodceňujte prevenci

Virová hepatitida, mnohdy laicky označovaná jako žloutenka, patří mezi běžně se vysky-tující onemocn…