ČRo: Startuje další ročník soutěže Česko zpívá

11.02.2013 19:00 | Zprávy

Dnes, v pondělí 11. 2. 2013, zahájil Český rozhlas další ročník rozhlasové kategorie mezinárodní pěvecké soutěže Česko zpívá. Stejně jako v loňském roce se soutěžící mohou přihlásit pomocí elektronického formuláře, který naleznou na stránkách Českého rozhlasu. Soutěžící a jejich nahrávky se pak postupně představují ve vysílání a na webu rozhlasu, o pořadí rozhodují rozhlasoví posluchači prostřednictvím SMS.

ČRo: Startuje další ročník soutěže Česko zpívá
Foto: Český rozhlas
Popisek: Logo Českého rozhlasu

„Centrum uměleckých těles, soutěží a přehlídek dostalo v loňském roce do vínku organizaci rozhlasové kategorie talentové soutěže Česko zpívá. Přesto, že se má dosavadní činnost odvíjela zejména v oblasti tzv. vážné hudby, jsem rád, že i tato soutěž je jednou z náplní činnosti Českého rozhlasu. Podporujeme tím totiž mladé talenty v jejich profesním úsilí a osobním růstu. A v takovém případě není důležité, zda se jedná o hudbu vážnou nebo populární. Hudba je totiž buď dobrá nebo špatná. Tu dobrou a lidi kolem ní chceme podporovat v intencích našeho zadání média veřejné služby,“ říká Jan Simon, ředitel tohoto centra.

Termíny soutěže:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Příprava výstavby nových bloků v Dukovanech běží naplno

13:59 ČEZ: Příprava výstavby nových bloků v Dukovanech běží naplno

Přípravná největší investice v historii České republiky fáze běží podle harmonogramu.