ČVUT: Mateřská škola a základní škola ČVUT Lvíčata mají novou ředitelku

09.07.2018 7:34

Mgr. Ing. Jiřina Maříková převzala z rukou rektora ČVUT v Praze doc. Vojtěcha Petráčka jmenování do funkce ředitelky Univerzitní mateřské školy a základní školy ČVUT Lvíčata.

ČVUT: Mateřská škola a základní škola ČVUT Lvíčata mají novou ředitelku
Foto: ČVUT
Popisek: ČVUT, logo.

Postupně se sešla s rodiči dětí, navštěvujících jak mateřskou školu Lvíčata, tak i s rodiči dětí, které navštěvují základní školu ČVUT. Na schůzce v základní škole stručně představila koncepci řízení školy, kterou bude v příštím školním roce rozvíjet, podpořit ji přišly i dvě nové učitelky základní školy.

Schůzky se účastnili za zřizovatele i členové Akademického senátu ČVUT a koordinátorka Dětské univerzity ČVUT. Předseda Pedagogické komise AS ČVUT rodiče ujistil o podpoře školy ze strany ČVUT. Zástupci AS ČVUT dále rodiče informovali o přípravě nové platformy v rámci ČVUT, která bude se Lvíčaty intenzivně spolupracovat. Na závěr popřál paní ředitelce mnoho úspěchů v její funkci i předseda Školské rady Dr. Pavel Andres.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Policie ČR: Obvinění pěti osob z tzv. moderního otroctví

18:23 Policie ČR: Obvinění pěti osob z tzv. moderního otroctví

Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (…