ČVUT a VŠB podepsaly se šanghajskou společností memorandum o rozšíření spolupráce

27.11.2015 16:45 | Zprávy

Premiér České republiky Bohuslav Sobotka zavítal při své oficiální návštěvě Číny do výzkumného střediska společnosti Huawei v Šanghaji, kde se setkal se členy představenstva, s viceprezidentem společnosti Wang Shenglim i s regionálním ředitelem pro severovýchodní Evropu Lu Yongem. Obě strany jednaly o spolupráci v oblasti informačních a komunikačních technologií. V rámci návštěvy byla podepsána dvě memoranda o spolupráci mezi společností Huawei a ČVUT v Praze a Technickou univerzitou Ostrava.

ČVUT a VŠB podepsaly se šanghajskou společností memorandum o rozšíření spolupráce
Foto: ČVUT
Popisek: ČVUT

Při své návštěvě se premiér Sobotka podrobně seznámil s nejnovějším vývojem ve společnosti Huawei, s pokročilými mobilními širokopásmovými technologiemi, chytrými telefony a domácími komunikačními terminály.


Memoranda o spolupráci mezi Huawei, ČVUT a VŠB

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Narovinu

Je opravdu šance, že pro nás emisní povolenky nebudou vůbec platit, a že za to ani nijak nezaplatíme? Nebo jak to s nimi opravdu je? Prosím buďte upřímná. Děkuji Václav

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚZSVM hledá nového vlastníka pro Národní dům na Vinohradech

22:08 ÚZSVM hledá nového vlastníka pro Národní dům na Vinohradech

ÚZSVM vyhlásil výběrové řízení s elektronickou aukcí na prodej Národního domu na Vinohradech.