CZECHOSLOVAK GROUP se zapojil do charitativní dražby moderátora Leoše Mareše

17.04.2018 13:43

Průmyslový holding CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) se stále výrazněji zapojuje do charitativních a CSR projektů. Naposledy se přihlásil jako první dražitel do aukce, kterou vyhlásil populární moderátor Leoš Mareš.

CZECHOSLOVAK GROUP se zapojil do charitativní dražby moderátora Leoše Mareše
Foto: czechoslovakgroup.cz
Popisek: Czechoslovak Group - logo
reklama

Výtěžek z aukce, v níž se draží trabant, kterým Leoš Mareš v rámci sázky jeden měsíc jezdí, půjde na charitativní sbírku Pomozte dětem neboli populární Kuře, kterou spoluorganizuje Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize.

Leoš Mareš vyhlásil charitativní aukci o víkendu na svém instagramovém profilu. Vyvolávací cenu za vůz Trabant 601S roku výroby 1978 stanovil na rovný jeden milion korun. Jako první dražitel se přihlásil vedoucí marketingu holdingu CSG Lukáš Novotný, který následně tento záměr potvrdil Leoši Marešovi v živém vysílání Ranní show na stanici Evropa 2. Aukce bude ukončena 25. dubna.

„Projekt, který jsem zahlédl na Instagramu, se mi moc líbil. Spojení Leoše a charity je vždy super. Když to dopadne a nikdo naši nabídku nepřevýší, velice rádi přispějeme na dobrou věc,“ řekl přímo ve vysílání rádia Lukáš Novotný, vedoucí marketingu CSG.

Holding CZECHOSLOVAK GROUP se zaměřuje na záchranu a další rozvoj tradičních českých průmyslových značek jako je například TATRA, AVIA či hodinky PRIM. Současně je aktivní na poli společenské odpovědnosti. Kromě příspěvků na sportovní, kulturní a společenské aktivity se zaměřuje též na podporu mimopracovních činností svých zaměstnanců. Majitel holdingu Michal Strnad v rámci projektu SPONZORING ZAMĚSTNANCŮ každé čtvrtletí vybírá a finančně podporuje smysluplné aktivity zaměstnanců CSG.

O holdingu CZECHOSLOVAK GROUP

CZECHOSLOVAK GROUP je holding navazující na tradici československého průmyslu, který podporuje a dále rozvíjí aktivity tradičních českých a slovenských společností v oblasti civilní i obranné průmyslové produkce. Jeho portfolio zahrnuje výrobu a prodej strojírenských produktů pro automobilový, železniční, letecký či hodinářský průmysl, dále výrobu speciálních vozidel, terénních nákladních automobilů, zbraní a zbraňových systémů či munice. Skupina klade silný důraz na kvalitu svých produktů a služeb a na exportní aktivity. S produkty společností holdingu se lze setkat na všech kontinentech a počet jeho zákazníků se nestále rozrůstá. Podniky holdingu CZECHOSLOVAK GROUP zaměstnávají více než 8000 osob a v roce 2016 vygenerovaly tržby v hodnotě 15,4 mld. Kč.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: komerční tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

UZO: COOP bude přispívat na očkování zaměstnancům, aby nedocházelo k uzavírání prodejen

17:05 UZO: COOP bude přispívat na očkování zaměstnancům, aby nedocházelo k uzavírání prodejen

Zaměstnanci prodejen mají ztížené podmínky při práci i díky nové povinnosti nošení respirátorů. Spot…