Celní správa: Nelegální cigarety pod stromeček nedorazily

26.12.2020 7:36 | Zprávy

V uplynulých dnech prováděla hlídka ostravského mobilního dohledu monitoring v oblasti města Klimkovice. Kontrolní činnost byla zaměřená na výrobky podléhající spotřební dani, tedy cigarety, tabák, alkohol atd. V hledáčku jim uvízlo osobní vozidlo Citroen Berlingo.

Celní správa: Nelegální cigarety pod stromeček nedorazily
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Hlídka vozidlo zastavila. Prokázala se služebními průkazy a se slovy Celní správa přistoupila ke kontrole. Požádala řidiče vozidla o jeho doklady a doklady k vozidlu. Na dotaz, zda převáží nějaké vybrané výrobky (alkohol, tabák, cigarety, minerální oleje….) řidič odpověděl, že veze cigarety.

Po otevření nákladového prostoru na celníky čekalo šest krabic, které byly přikryté dekou, naplněných neznačenými cigaretami, celkem 47 800 kusů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Vážený pane premiére

prezident Trupm přiznal, že Venezuelu nenapadl kvůli drogám, ale kvůli ropě se snaží svrhnout režim. Jadernou elektrárnu od agresivního Ruska mít nemůžeme, ale stíhačky F-35 od agresivních Spojených států chcete kupovat. Jak mi to vysvětlíte? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká pošta: Ministerstvo vnitra vyhlašuje výběrové řízení na generálního ředitele pošty

13:34 Česká pošta: Ministerstvo vnitra vyhlašuje výběrové řízení na generálního ředitele pošty

Nový generální ředitel České pošty musí mimo jiné splnit podmínku několikaleté praxe ve vrcholném ma…