Česká obchodní inspekce zakázala na trhu nebezpečnou kempingovou svítilnu

27.12.2022 12:16 | Tisková zpráva

Česká obchodní inspekce zjistila, že na tuzemském trhu je elektrické zařízení, které může znamenat pro spotřebitele riziko. Jedná se o výrobek, který se prodává pod názvem Kempingová svítilna SOLAR ZOOM CAMPING LAMP, číslo modelu YD-3589.

Česká obchodní inspekce zakázala na trhu nebezpečnou kempingovou svítilnu
Foto: coi.cz
Popisek: Česká obchodní inspekce - logo

U výrobku bylo zjištěno vážné riziko úrazu elektrickým proudem. Česká obchodní inspekce nařídila okamžité stažení výrobku z trhu. 

Česká obchodní inspekce zjistila, že na trhu v ČR je nebezpečný výrobek - přenosná kempingová dobíjecí svítilna s LED světelnými zdroji opatřená vypínačem, síťovým a solárním dobíjením. Obal výrobku tvoří kartonová krabička, na které je uvedena značka výrobce (název a adresa výrobce nejsou uvedeny), YD-3589, SOLAR ZOOM CAMPING LAMP, bezpečnostní informace a návod k použití výrobku v cizím jazyce, MADE IN CHINA a značka shody CE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

ČT 1 bez dotací nepřežije proč?

Prosím o vysvětlení, proč by nedívatelná televize, která tolik manipulovala a dosud manipuluje podivnými a lživými politickými názory měla přežívat jinak, než všechny ostatní televize, které živí a uživí reklamy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Do české železnice letos zamíří rekordních 72 miliard

16:08 Správa železnic: Do české železnice letos zamíří rekordních 72 miliard

Vysoké tempo obnovy železnice pokračuje, Státní fond dopravní infrastruktury na ni v letošním roce p…