Česká podnikatelská pojišťovna připisuje klientům zhodnocení rezerv na smlouvách životního pojištění

10.05.2016 12:22

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále „ČPP“) dosáhla za rok 2015 zhodnocení ve výši 3,5 % u kapitálových produktů a v garantovaném fondu* v rámci produktů investičního životního pojištění dokonce zhodnocení ve výši 4,5 %.

Česká podnikatelská pojišťovna připisuje klientům zhodnocení rezerv na smlouvách životního pojištění
Foto: red
Popisek: Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

Svým klientům, kteří mají uzavřenou smlouvu životního pojištění s běžně placeným pojistným, ČPP připisuje za rok 2015 ke kapitálové hodnotě pojištění zhodnocení ve výši 3,5 %. V porovnání s výší úroků dosahovaných např. u bankovních vkladů je dosahované procentuální zhodnocení stále vyšší.

ČPP připisuje svým klientům zhodnocení z podílu na výnosech pojišťovny i v rámci produktů investičního životního pojištění. Klientům, kteří své finance investovali v garantovaném fondu* ČPP připsala v roce 2015 zhodnocení ve výši 4,5 %. „Pravidelně rozšiřujeme a inovujeme naše produkty tak, aby co nejvíce odpovídaly přáním a požadavkům klientů a navíc jejich finanční prostředky profesionálním umístěním na finančních trzích dlouhodobě výhodně zhodnocujeme,“ uvedl ředitel úseku životního pojištění Marek Woitsch.

Životní pojištění jako jediný produkt umožňuje jak krytí životních rizik, tak současně výhodnou kumulaci kapitálu. Životní pojištění se na celkovém předepsaném pojistném ČPP podílí téměř 30 %. V důležitém segmentu běžně placeného pojistného ČPP dokázala růst v roce 2015 o 6 % a dosáhla tak nejlepšího výsledku z top desítky pojišťoven na trhu. V roce 2015 patřily k neprodávanějším produkty investičního životního pojištění – Evoluce pro dospělé a Štístko pro děti.

* Netýká se garantovaného fondu pro platbu zaměstnavatelem

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

MŠMT podpoří výzkum elektronických komponent

22:02 MŠMT podpoří výzkum elektronických komponent

MŠMT poskytne finanční podporu celkem čtyřem projektům s českou účastí, které uspěly v mezinárodním …