Česká pošta: Pohlednice Online letí raketově vzhůru

09.01.2018 16:17

Pohlednice Online se pevně usadila v portfoliu České pošty. Zákazníci stále více využívají možnost posílat originální fotografie v elektronické podobě tak, aby adresátům přišly jako klasický papírový pohled.

Česká pošta: Pohlednice Online letí raketově vzhůru
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

Služba funguje od roku 2015 a k poslednímu dni loňska se pomyslné počítadlo odeslaných Pohlednic Online zastavilo na úctyhodné příčce s pořadovým číslem 772 244.

Počty hovoří jasně. V roce 2015 prošlo přepravní sítí České pošty 93 523 Pohlednic Online. O rok později to bylo již 229 445. Rok 2017 pak do schránek adresátů přinesl celkem 449 276 Pohlednic Online.

Odesilatelé si mohou zvolit velikost Pohlednice ze tří formátů. Dlouhodobě nejoblíbenějším typem je A6 s 55% zvolením, následují A5 s 30 % a formát DL představuje 15 % odeslaných Pohlednic Online. Statistiky ukazují, že klienti pro předplacení služby volí nejčastěji voucher s 11 pohlednicemi.

93 % Pohlednic Online směřuje na adresu v České republice, 6 % putuje do Evropy a jedno procento se podívá za hranice kontinentu do světa.

Aplikace Pohlednice Online je ke stažení zdarma, využít lze také webové stránky. Platba probíhá buď jednorázově prostřednictvím platební karty, nebo voucherem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Veřejný ochránce práv: Ombudsman radí se sdílenou ekonomikou

22:45 Veřejný ochránce práv: Ombudsman radí se sdílenou ekonomikou

Při poskytování služeb v rámci tzv. sdílené ekonomiky lidé bohužel často neplní všechny své povinnos…