Česká pošta získala mezinárodní ocenění za aršík – Chrám sv. Víta

17.11.2015 21:19 | Zprávy

Porota světové soutěže NEXOFIL v Madridu rozhodla o tom, že jedna z nejkrásnějších známek světa v deseti různých kategoriích je aršík vytvořeným kombinovaným tiskem za rok 2014 – Chrám sv. Víta.

Česká pošta získala mezinárodní ocenění za aršík – Chrám sv. Víta
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

Prestižní soutěž je pořádána každoročně pod patronátem španělského krále. Výsledky zazněly v pátek 6. listopadu 2015 v Královské mincovně v Madridu.

Vloni Česká pošta získala zlaté ocenění v Madridu za společný aršík se Slovenskem, Vatikánem a Bulharskem: http://expo-net.blogspot.cz/2014/12/ceske-znamky-ziskaly-opet-zlate.html k oslavám příchodu Cyrila a Metoděje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Pomoc rodinám

Vy teď hodně prezentuje návrhy na pomoc rodinám, ale proč jste na jejich prosazení netlačili víc v minulém volebním období, když jste byli ve vládě, a kdy podle mě problém narůstal do obřích rozměrů? Netvrdím, že za to můžete vy, ale ani si nemyslím, že jste lidem nějak pomohli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo dopravy: Doručování řidičských průkazů do boxů vyhrálo v soutěži projekt roku

11:27 Ministerstvo dopravy: Doručování řidičských průkazů do boxů vyhrálo v soutěži projekt roku

Jedna ze služeb Portálu dopravy, konkrétně projekt elektronické žádosti o řidičák s doručením do bo…