Česká pošta získala už podruhé ocenění Firma pro zdraví

06.04.2018 14:58 | Zprávy

Senát Parlamentu České republiky s podporou iniciativy Firma pro zdraví uskutečnil v úterý 3. dubna třetí ročník konference s názvem Péče o zdraví zaměstnanců.

Česká pošta získala už podruhé ocenění Firma pro zdraví
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

V rámci této konference získala Česká pošta zlatou cenu. Jde tak již o druhé ocenění v pořadí, titul „Firma pro zdraví“ si za péči o své zaměstnance odnesla Česká pošta již v roce 2016. Titul má dvouletou platnost a podnik ho tak po dvou letech úspěšně obhájil. Letos Česká pošta získala ocenění zlaté, které nás má motivovat v další práci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. et Ing. Miloš Nový byl položen dotaz

Zestátnění

Jestli vás chápu dobře, je podle vás zestátnění podniků cesta k jejich konci. Čím to podle vás je? A jestli stát nedokáže vést ku prospěchu nějaký podnik, jak pak chcete vést ku prospěchu celou zemi a nás občany?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Umělá inteligence pomáhá s vyšetřením zraku diabetiků

16:26 VZP: Umělá inteligence pomáhá s vyšetřením zraku diabetiků

V České republice žije podle odborníků přes milion diabetiků, z toho přibližně 600 tisíc tvoří klien…