Česká průmyslová zdravotní pojišťovna garantuje úhrady, které souvisí s léčbou koronaviru

11.03.2020 16:19 | Zprávy

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP), která je počtem téměř 1, 3 milionu pojištěnců druhou největší zaměstnaneckou pojišťovnou v ČR, garantuje nemocnicím, praktickým lékařům a ostatním poskytovatelům zdravotních služeb úhrady za zdravotní péči související s léčbou onemocnění koronavirem.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna garantuje úhrady, které souvisí s léčbou koronaviru
Foto: ČPZP
Popisek: ČPZP

Další případné náklady je ČPZP ve spolupráci se zdravotnickými zařízeními připravena operativně řešit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: komerční tisková zpráva

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Rakušan

Dobrý den, pane Mašku, všimla jsem si, že dost útočíte na Rakušana. Vadí vám jen on sám nebo máte problém se stranou jako s celkem? A je podle vás STAN horší než třeba ODS?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha zrevitalizuje Petřínskou rozhlednu a její okolí

16:26 MHMP: Praha zrevitalizuje Petřínskou rozhlednu a její okolí

Rada hl. m. Prahy schválila plán na revitalizaci Petřínské rozhledny a jejího okolí. V suterénu rozh…