Česká školní inspekce zveřejnila výsledky šetření šikany na Třebešíně

27.03.2016 14:14 | Zprávy

Česká školní inspekce zveřejnila výsledek šetření k událostem spojeným se šikanou žáků směrem k pedagožce na Střední průmyslové škole, Praha 10, Na Třebešíně 2299.

Česká školní inspekce zveřejnila výsledky šetření šikany na Třebešíně
Foto: ČŠI
Popisek: Česká školní inspekce, logo.

Výstupem inspekční činnosti je také protokol o kontrole, který však bude zveřejněn až poté, kdy uplyne zákonná lhůta pro podávání námitek. Oba výstupy z inspekční činnosti již byly předány vedení školy i zřizovateli školy, kterým je Hlavní město Praha.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

AI

Umělá inteligence je na jednu stranu dobrá věc, ale nemyslíte, že je i dost nebezpečná? Řeší někdo, jak zabránit tomu, aby o nás neshromažďovala zejména osobní data, která pak půjde zneužít? Děkuji za odpověď. Klára

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo dopravy: Příští stanice? Vesmír!

22:08 Ministerstvo dopravy: Příští stanice? Vesmír!

Výstava o českých kosmických ambicích dorazila na pražské hlavní nádraží.