Česká spořitelna: Festival Colours of Ostrava si užily letos i děti

26.07.2014 10:15

Festivalu Colours of Ostrava se zúčastnilo více než 2000 dětí, do 140 cm výšky postavy totiž mohly navštívit festival Colours of Ostrava zdarma.

Česká spořitelna: Festival Colours of Ostrava si užily letos i děti
Foto: Archiv
Popisek: Česká spořitelna - logo

Na dvě tisícovky dětí, ale i na ostatní, návštěvníky festivalu čekalo v Modré zóně České spořitelny a na stánku Nadace Depositum Bonum spousta zábavy a atrakcí, které neměly daleko ke školní látce, přesto přilákaly stovky návštěvníků, aby si je vyzkoušeli nebo prověřili svoje přírodovědné znalosti. Názornou a vtipnou formou objevovali fyziku kolem nás, a nebo si jen prostě přišli zahrát ruské kuželky, fotbálek, vyfotit se ve fotokoutku, udělat si vlastní účes v hair styling koutku a soutěžit o herní konzoli Nintendo Wii U. Česká spořitelna rovněž prezentovala projekt DreamCatcher, který plní sny mladým ve věku 13 - 26 let. Na základě hlasování veřejnosti a odborné poroty jsou vybírány nejzajímavější projekty, které získají finanční podporu od České spořitelny.

„Jako generální partner jsme chtěli prezentovat naše zaměření na podporu nejen kultury, ale i kvalitní multižánrové zábavy, kterou si užijí nejen dospělí, ale i jejich děti. Naše Modrá zóna plná her a zábavy i stánek Nadace Depositum Bonum byly neustále plné, což dokazuje, že se náš záměr podařil,“ řekl Tomáš Kolář, ředitel odboru korporátní marketing a sponzoring České spořitelny.

Letošní festival Colours of Ostrava hostil 41 000 návštěvníků, kteří během čtyř festivalových dní vybrali ze dvou mobilních bankomatů České spořitelny více než 6 mil. Kč. Česká spořitelna připravila pro své klienty 20% akční slevu na vstupném.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

MHMP: 28. října se bude na pražském magistrátu konat Den otevřených dveří

22:33 MHMP: 28. října se bude na pražském magistrátu konat Den otevřených dveří

V letošním roce se bude opět konat den otevřených dveří pražského magistrátu. Zájemci budou moci nav…