Česká televize: Daniel Stach a Lukáš Landa si odnesli Novinářskou cenu

06.05.2017 13:30 | Zprávy

Za rozhovor na téma rwandské genocidy si Novinářskou cenu 2016 odnesl moderátor Hyde Parku Civilizace Daniel Stach. Jako nejlepší analyticko-investigativní příspěvek byla oceněna reportáž Lukáše Landy Miliardový zářez o sesuvu na dálnici D8.

Česká televize: Daniel Stach a Lukáš Landa si odnesli Novinářskou cenu
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Logo ČT

Moderátor České televize Daniel Stach zvítězil v kategorii Nejlepší rozhovor, beseda, diskuse. „Mám velkou radost, především proto, že porota ocenila, jak jsme byli na rozhovor připravení a nabídli jsme divákům téma, o kterém se tolik nemluví, v celém kontextu a s různými úhly pohledu hostů ve studiu. Není to cena jen pro mě, ale pro celý tým, který Hyde Park Civilizaci připravuje,“ říká Daniel Stach. Porota na jeho rozhovoru ocenila připravenost a komplexní přístup k tématu a rovněž to, že v devadesátiminutovém rozhovoru dokázal udržet pozornost svou i pozornost publika. Hyde Park Civilizace připravuje nově zřízená redakce vědy.

Na rozhovor se můžete podívat na webu České televize.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Politická kultura

I mě se čím dál víc příčí. Stejně, jako se mi příčí to, jak politici pohrdáte těmi, co mají odlišný názor a urážíte je. Netvrdím, že vy, ale třeba politici z ODS a STAN to dělají. A nevšimla jsem si, že byste se proti tomu ohradila. Proč? A jak tedy přesně chcete změnit politickou kulturu? Kristýna

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Modernizace hasičské zbrojnice v Lochenicích

19:28 Nadace ČEZ: Modernizace hasičské zbrojnice v Lochenicích

Sbor dobrovolných hasičů Lochenice dokončil významnou modernizaci své hasičské zbrojnice. Projekt by…