Česká televize: Novou sezonu Všechnopárty odstartuje Karel Gott

02.09.2016 15:14 | Zprávy

V pátek večer se na obrazovky České televize vrátí s novými díly oblíbený pořad Všechnopárty. Jako svého prvního hosta v podzimní sezoně přivítá talkshow Karla Šípa, která se vysílá již jedenáctým rokem, zpěváka Karla Gotta.

Česká televize: Novou sezonu Všechnopárty odstartuje Karel Gott
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Logo ČT

„Karel vyslyšel mou prosbu, aby své působení po zdravotní pauze odstartoval výhradně v mém pořadu. Slib splnil a přišel, byl v úžasné kondici. Probrali jsme toho hodně, nejen jeho novou image, jeho plány, ale třeba i to, jestli byl někdy na vojně,“ řekl Karel Šíp k natáčení, které proběhlo počátkem tohoto týdne.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

dotace bydlení

Pane Juchelko, nebylo by jednodušší místo zřízení "Kobry" zrušit dotace na bydlení, které jsou nejvíce zneužívány? Dále nechápu, že zřízení kontrolního orgánu vám bude trvat 3 roky... Sue

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Pardubický kraj ušetří díky EPC přes 150 milionů

14:56 ČEZ: Pardubický kraj ušetří díky EPC přes 150 milionů

Pardubický kraj v následujících 12 letech uspoří na energiích minimálně 151 milionů díky projektu se…