Česká televize bodovala v anketě Křišťálová lupa

07.12.2020 18:47

Zpravodajský portál České televize ČT24.cz získal v anketě Křišťálová lupa v kategorii zpravodajství a publicistika druhé místo. Hned ve dvou kategoriích se umístil také vzdělávací web ČT edu a koprodukční dokument ČT V síti. Cenu České televize Veřejně prospěšná služba získal projekt Paměť národa.

Česká televize bodovala v anketě Křišťálová lupa
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova České televize na Kavčích horách

Celkem ve třech kategoriích se umístily českotelevizní projekty v patnáctém ročníku ankety Křišťálová lupa. V kategorii zpravodajství a publicistika obsadil druhou příčku web ČT24.cz. Nejlepší obsahovou inspiraci přinesl dokument koprodukovaný Českou televizí V síti a hned za ním se umístil vzdělávací portál ČT edu. Snímek V síti i ČT edu se společně umístili také v první pětici v kategorii Projekt roku.

Cenu České televize Veřejně prospěšná služba letos získal projekt Paměť národa, jedna z nejrozsáhlejších sbírek vzpomínek pamětníků v Evropě. Databázi spravuje nezisková organizace Post Bellum.

Cena českého internetu, anketa Křišťálová lupa, je pravidelným hlasováním veřejnosti a odborné poroty, v němž se vybírají a oceňují nejoblíbenější a nejzajímavější projekty, služby a osobnosti české online scény. Do hlasování se v letošním ročníku zapojilo téměř 100 tisíc hlasujících.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj: Týden očkování bez registrace v jihočeských OČKÁCH

15:33 Jihočeský kraj: Týden očkování bez registrace v jihočeských OČKÁCH

Jihočeský kraj se na základě vývoje situace kolem očkování proti nemoci Covid-19 rozhodl o spustit „…