Česká televize spustila nové iVysílání i pro mobilní telefony

03.04.2022 16:51 | Tisková zpráva

Česká televize nabízí všem divákům novou mobilní aplikaci iVysílání pro chytrá zařízení. Navazuje tak na uvedení nové generace iVysílání z prosince minulého roku.

Česká televize spustila nové iVysílání i pro mobilní telefony
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova České televize na Kavčích horách

Nová verze umožňuje přehlednější řazení, rychlejší vyhledávání i stabilnější prostředí. Pořady České televize jsou díky novým aplikacím iVysílání pro platformy Android a iOS lépe dostupné i na chytrých zařízeních. Videa na mobilních telefonech a tabletech přitom každý měsíc sleduje na 200 tisíc lidí.

Funkce aplikace vycházejí především z webové verze. „V nové aplikaci nabízíme divákům mnohem rozsáhlejší nabídku aktuálních a tematických seznamů videí a pořadů přímo na úvodní stránce,“ uvádí výkonný ředitel Nových médií Marek Doležel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Michael Canov byl položen dotaz

ČT

Dobrý den, jste upřímný politik. Můžete mi upřímně říci, jestli si myslíte, že je ČT zárukou nějaké nezávislosti a vyváženosti, a že je nutné ji povinně platit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Memorandum potvrzuje spolupráci všech klíčových partnerů

22:33 MŽP: Memorandum potvrzuje spolupráci všech klíčových partnerů

Memorandum o výstavbě vodního díla Vlachovice dnes v Újezdu u Valašských Klobouk podepsali zástupci …