Český „král dekorací“ vyzdobil moskevské letiště Šeremeťjevo

14. 12. 2017 17:01

Mezinárodní letiště Šeremeťjevo zdobí novoroční motivy, navržené a vyrobené českou firmou S.O.S. Dekorace. Ta získala zakázku na výzdobu letiště v náročném tendrovém řízení. Klasické zářivé vánoční koule a girlandy, stylizovaná perníková letadla, kufry a mnoho dalších prvků, jejichž společným motivem jsou příběhy z cest a slavností.

Český „král dekorací“ vyzdobil moskevské letiště Šeremeťjevo
Foto: Ilja Martemjanov
Popisek: Letiště Šeremeťjevo zdobí výrobky české firmy S.O.S. Dekorace

„Zvláštní pozornost jsme při návrhu dekorace chtěli věnovat dětem, proto jsme navrhli co nejvíce zábavných prvků pro malé pasažéry. Kromě klasických vánočních a novoročních ozdob jsme na letišti vytvořili tři fotografické zóny s pohádkovými jeleny, medvědy a dárky. Snažili jsme se vytvořit takové ozdoby, díky kterým by letiště Šeremeťjevo získalo popularitu v sociálních sítích. Děti a dospělí se budou navzájem fotit a sdílet své snímky“, říká generální ředitel a majitel společnosti S.O.S. Dekorace Jakub Olbert.

Na terminálech D, E a F letiště v Šeremeťjevu najdete tematické kompozice s hrdiny novoročních pohádek a všemi prvky vánoční nálady a dárků. Každý zájemce si může udělat památeční selfie, umístit fotku na své webové stránce a získat ocenění od svých přátel a odběratelů.

„Šeremeťjevo zajišťuje špičkové služby, je to komfortní a útulné prostředí, které předčí očekávání pasažérů a klientů. Vždy se snažíme o co nejvyšší kvalitu a individuální přístup, proto každý svátek je pro nás příležitostí vytvořit něco nezapomenutelného a nového. Novoroční a vánoční atmosféra, která na letišti panuje, dává radost tisícům ruských a zahraničních pasažérů a obdarovává je příjemnými vzpomínkami“, míní ředitelka komunikačního oddělení společnosti Mezinárodní letiště Šeremeťjevo, a.s., Anna Zacharenková.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Turistický spolek Lipenska: Zatopené lipenské vesnice ve 3D

9:20 Turistický spolek Lipenska: Zatopené lipenské vesnice ve 3D

V Dolní Vltavici na břehu Lipna vznikl díky majitelům zdejšího penzionu 3D projekt který ukazuje, ja…