Český rozhlas: Aleš Cibulka si splní další sen. Odvysílá pořad Tobogan z Hudebního divadla v Karlíně

07.11.2017 17:30 | Zprávy

Moderátor Českého rozhlasu Dvojka Aleš Cibulka si splní další sen. Po vyprodané Lucerně a Národním divadle v Praze přivítá posluchače a své hosty v sobotu 18. listopadu od 11.00 hodin v Hudebním divadle v Karlíně.

Český rozhlas: Aleš Cibulka si splní další sen. Odvysílá pořad Tobogan z Hudebního divadla v Karlíně
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Další pražskou scénou, která hostí pořad Tobogan, je Hudební divadlo v Karlíně. Po Lucerně a Národním divadle v Praze se tak i legendární muzikálová scéna dočká dvouhodinového pořadu Aleše Cibulky. Po více jak dvou letech vyráží Tobogan za svými posluchači se speciálem a bude se i slavit. Právě na sobotu 18. listopadu totiž připadá pětistý moderovaný pořad Aleše Cibulky.

„Když jsem 9. října 2004 přebíral rozhlasový Tobogan po geniálním Tomáši Slámovi, nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, na jak dlouho s tímto pořadem spojím svůj život. A moc rád. Od podzimu 2004 sobotu co sobotu a 18. listopadu po pětisté. Ideální chvíle pro ohlédnutí, kolik kolegů stálo za tu dobu po mém boku, kolik hostů jsem za ta leta vyzpovídal, kolik radosti jsme snad přinesli našim posluchačům. Přál bych si, aby tahle má pětistovka byla "jen" zajímavým mezníkem v historii našeho Toboganu a my mohli v této nádherné práci pokračovat dál,“ říká moderátor Aleš Cibulka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

hypotéky

Na jaké výši plánujete zastropování hypotečních úvěrů? A máte taky plán, jak vlastní bydlení zlevnit a zpřístupnit i lidem, co nevydělávají statisíce měsíčně? Protože těch je většina

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy: První autovlak z nového terminálu v Michli

16:08 České dráhy: První autovlak z nového terminálu v Michli

Po půlroční pauze se na koleje vrátil populární autovlak z Prahy na východ Slovenska.