Český rozhlas: Radioservis představuje pokračování knižní řady Po Česku III.

25.05.2018 17:45

Vydavatelství Českého rozhlasu Radioservis, a.s. připravilo s blížícím se kalendářním létem knižní novinku plnou tipů na zajímavé výlety od populárního moderátora Václava Žmolíka Po Česku III.

Český rozhlas: Radioservis představuje pokračování knižní řady Po Česku III.
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Václav Žmolík připravil třetí výběr z reportážních cest Po Česku, které mohou posluchači ve zvukové podobě poslouchat na vlnách Českého rozhlasu Dvojka a jako články číst v Týdeníku Rozhlas. Čtenáři se mohou v nové knize s množstvím ilustračních fotografií těšit na historky, které nikde jinde než v místech samotných neuslyší. V kterém městě mají bazén proměněný na galerii? Kde v Karlových Varech stával hrad a kde leží české Versailles? Kde u nás nocoval Winston Churchill nebo co to byla kosárna, čemu se říká přítuha, komu chutná frašták a kde hledat Svobodnou spolkovou republiku Kraví hora.

„Byl bych rád, kdyby tato kniha byla opět, jako ty předchozí dvě, praktickým – a věřím, že i milým společníkem a průvodcem na cestách po naší zemi. Navíc každá z kapitol obsahuje někdy prostý, jindy strhující příběh, který stojí za to poznat. Jsou to příběhy poučné, které vypovídají mnohé o historii Čech, Moravy a Slezska, ale i o nás samých, o lidech v srdci Evropy Proto podtitul Místa s příběhy.“ Václav Žmolík.

Autogramiáda a křest nové knihy Po Česku III. ve středu 13. června 2018 od 16:30 v Prodejně Českého rozhlasu v Praze na Vinohradské12, v Praze.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zlínský kraj dotuje probíhající rekonstrukci kroměřížského muzea

21:39 Zlínský kraj dotuje probíhající rekonstrukci kroměřížského muzea

Rada Zlínského kraje schválila poskytnutí investičního příspěvku ve výši 1 372 000 korun příspěvkové…