Český rozhlas hlásí rekordní počet nominací v anketě Křišťálová Lupa

4. 10. 2018 22:16

Šest nominací v anketě Křišťálová Lupa získaly tři projekty Českého rozhlasu. Zpravodajský server iROZHLAS.cz, Ježíškova vnoučata a Projekt 68' hlásí po dvou nominacích v pěti kategoriích ankety Křišťálová Lupa 2018 – Cena českého Internetu. Hlasovat pro jednotlivé projekty lze do 1. listopadu, slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční 22. listopadu.

Český rozhlas hlásí rekordní počet nominací v anketě Křišťálová Lupa
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

V kategoriích Cena popularity a Zpravodajství a publicistika byl nominován zpravodajský server iROZHLAS.cz. V sekcích Veřejně prospěšná služba – Cena České televize a Projekt roku zaujímá místo charitativní počin Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata. 

V poslední zmíněné sekci byl nominován i Projekt ´68, kterým Český rozhlas připomněl 50.  výročí srpnové okupace. Součást tohoto projektu – rozšířená realita, která posluchačům umožnila vstoupit přímo do roku 1968 pomocí speciální aplikace, se navíc dostala do užšího výběru v kategorii Obsahová inspirace.

„Jsem velice rád za rekordní počet nominací projektů Českého rozhlasu jak z řad veřejnosti, tak odborné poroty. Již samotné nominace jsou uznáním a poděkováním všem kolegům, kteří se na projektech podíleli či stále podílejí,“ uvedl generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral.

Anketa Křišťálová Lupa 2018 – Cena českého Internetu oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu za rok 2018. Třináctý ročník nejvýznamnější internetové ankety pořádá server o českém Internetu Lupa.cz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Správa železniční dopravní cesty: Geodeti mapují území pro vysokorychlostní trať z Prahy-Běchovic do Poříčan

11:48 Správa železniční dopravní cesty: Geodeti mapují území pro vysokorychlostní trať z Prahy-Běchovic do Poříčan

Pracovníci firem, se kterými Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) uzavřela smlouvy na provedení g…