Český rozhlas má novou mobilní aplikaci pro Radio Wave

26.04.2016 16:20 | Zprávy

Český rozhlas spustil mobilní aplikace v operačních systémech Android a iOS pro Radio Wave, stanici Českého rozhlasu pro mladé nekonformní posluchače. Uživatelé tak mohou na svých mobilních zařízeních poslouchat živé vysílání Radia Wave, sledovat videostream z vysílacího studia, stahovat si pořady, číst novinky a využívat další funkcionality.

Český rozhlas má novou mobilní aplikaci pro Radio Wave
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

„Nové aplikace pro Radio Wave jsme vybavili moderními doprovodnými službami, kterými multimedializujeme rozhlasový program na webu i v digitálním rozhlasovém vysílání DAB+. V nové aplikaci můžete sledovat moderátory Radia Wave a hosty ve studiu, v audioarchivu si poslechnete nebo nahrajete na později váš oblíbený pořad, notifikace vás upozorní na pořad, který jste si zvolili v programu a v aplikaci můžete také nahrát a poslat ‚audiovzkaz‘ Radiu Wave. Aplikace jsou nativní pro iOS i Android. V krátké době plánujeme spustit podobné aplikace také pro další stanice Českého rozhlasu,“ uvedl ředitel Nových médií Českého rozhlasu Alexandr Pícha.

Mobilní aplikace Radia Wave pro operační systémy iOS a Android vyvinul Český rozhlas ve spolupráci se společností Flow Media. Aplikace mají jednoduché intuitivní ovládání a v současnosti poskytují nejširší spektrum služeb ze všech mobilních aplikací svého druhu na českém trhu.

Uživatelé mají k dispozici celou řadu nových a užitečných funkcionalit, mezi něž patří například možnost volby přehrávání ve vysoké nebo datově úsporné kvalitě či zobrazování názvu poslouchaného pořadu, jména interpreta a názvu poslouchané skladby. K dispozici je také fotografie moderátora vysílaného pořadu, program stanice na aktuální a nadcházející den, zaslání upozornění na zvolený program a audioarchiv jednotlivých pořadů s možností nahrát a sdílet playlisty odehraných písniček. Uživatelé ocení i možnost sledování novinek, recenzí a dalších článků Radia Wave a odesílání textových vzkazů, videí či fotek. Aplikace také umožňuje nastavit čas svého vypnutí.

Aplikace jsou ke stažení zdarma v online obchodech App Store a Google Play. Všechny mobilní aplikace Českého rozhlasu jsou k dispozici také na internetové adrese www.mobil.rozhlas.cz.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Tomio Okamura byl položen dotaz

Co je podle vás příčinou vašeho neúspěchu?

Podle mě to souvisí i s tím, že se jste chytli papalášské manýry. Už jsem to třeba psala panu Fialovi, když tvrdil, jak je neetické někomu odebrat náhrady, když nepracuje a co myslíte, odpověděl mi alespoň? Ne. Vám už také většina z nás nestojí ani za odpověď. Dřív jste byli mnohem otevřenější. Naví...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HZS ČR: Na soutěži „Slezská Harta 2024“ poměřovalo své síly dvacet týmů

22:04 HZS ČR: Na soutěži „Slezská Harta 2024“ poměřovalo své síly dvacet týmů

Vodní nádrž Slezská Harta hostila, ve středu 12.6.2024, letos již XXIV. ročník soutěže ve vodním zác…