Český rozhlas se představí na festivalu nového cirkusu Letní Letná

12.08.2019 21:20

Český rozhlas se opět stal hlavním mediálním partnerem mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná.

Český rozhlas se představí na festivalu nového cirkusu Letní Letná
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Ve speciálním vysílání přinesou posluchačům stanice Český rozhlas Vltava a Radiožurnál živý přenos ze slavnostního zahájení festivalu, během kterého provazochodkyně zdolá vzdálenost 350 metrů ve výšce 35 metrů, a rozhovory s řadou zajímavých osobností.

Festival Letní Letná zahájí provazochodkyně Tatiana-Mosio Bongonga z francouzského souboru Cie Basinga ve středu 14. srpna v 18.00 hodin. Unikátní zážitek z jejího přechodu Vltavy ve výšce 35 metrů po laně dlouhém 350 metrů přinese Český rozhlas Vltava prostřednictvím živého vysílání a videostreamu na Facebooku stanice. Rozhovor s Tatianou-Mosio Bongonga budou moci posluchači slyšet ten samý den ve Vizitce od 10.00 hodin. Procházku v oblacích i kulturní pořad bude pro posluchače moderovat Veronika Štefanová.

Český rozhlas Radiožurnál bude o dění na festivalu informovat ve středu 14. srpna od osmi hodin večer do půlnoci. Moderátor Vladimír Kroc přivítá v mobilním studiu stanice například Kateřinu Klusákovou z Centra pro nový cirkus Cirqueon, člena mezinárodního souboru Feel The Universe Circus Company Jana Jiráka nebo Evu Starou z českého souboru Holektiv, který ve svých projektech propojuje žánry současného tance, divadla a nového cirkusu.

V sobotu 24. srpna od 20.00 hodin nabídne z festivalu Český rozhlas Vltava svým posluchačům živé vysílání pořadu Rádio Dada. S rozhlasovou improvizací na pomezí talk show a stand-up komedie s přesahem k rozhlasové hře tentokrát vystoupí divadelní soubor 11:55.

Letošní ročník mezinárodního festivalu Letní Letná proběhne mezi 14. srpnem a 1. zářím. Více informací o doprovodném programu Českého rozhlasu naleznete ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČVUT: Studentské formule přivezly z Mostu zlatou a stříbrnou medaili

7:34 ČVUT: Studentské formule přivezly z Mostu zlatou a stříbrnou medaili

Ve dnech 13. až 17. srpna se na polygonu u Autodromu Most konal mezinárodní závod studentských formu…