Český rozhlas spouští nový DAB+ vysílač v Hradci Králové

19.08.2023 22:08 | Tisková zpráva

Pro oblast východních Čech byl spuštěn nový DAB+ vysílač v síti multiplexu TELEKO na lokalitě Hradec Králové-Stěžery, který šíří také programy studií: Český rozhlas Hradec Králové a Český rozhlas Sever.

Český rozhlas spouští nový DAB+ vysílač v Hradci Králové
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Zejména pro obyvatele Hradce Králové, Pardubic a dalšího okolí se tak významně zlepší příjem těchto stanic. Vysílač je provozovaný na kanálu 5D s výkonem 1 kW ERP s vertikální polarizací. Po několikatýdenním zkušebním provozu byly programy Českého rozhlasu oficiálně spuštěny 14. srpna 2024.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Zuzana Mrázová byl položen dotaz

Catering

Tvrdíte, že jste catering za skoro 20 mega podědila po předchozí vládě, ale smlouvu jste podepsala vy. Proč? Proč podepisovat něco, s čím máte problém? Co by se stalo, kdybyste ji nepodepsala? Byly tam třeba nějaké sankce nebo něco podobného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Národní zemědělské muzeum Ostrava: Velikonoční vydání Trhů, co se hledají

22:08 Národní zemědělské muzeum Ostrava: Velikonoční vydání Trhů, co se hledají

Zavedený komunitní projekt Trhy, co se hledají se letos poprvé představí ve svém velikonočním vydání…