Český rozhlas spustil další dva nové FM vysílače pro stanice ČRo Plus a ČRo Dvojka

14.05.2021 15:16 | Zprávy

Pro město Sokolov a okolí byly spuštěny dva nové vysílače. Od pátku 14. května tak zajistí místním obyvatelům poslech stanic Český rozhlas Plus a Český rozhlas Dvojka.

Český rozhlas spustil další dva nové FM vysílače pro stanice ČRo Plus a ČRo Dvojka
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Vysílač pro stanici ČRo Plus byl spuštěn na kmitočtu 88,6 MHz s výkonem 100 Wattů ERP, pro stanici ČRo Dvojka na kmitočtu 101,3 MHz s výkonem 100 Wattů ERP. U obou vysílačů bude použita vertikální polarizace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč jste tu daňovou reformu neprosadili za vás?

Vy jste paradoxně zatížili jen živnostníky vyššími odvody. A máte ještě řešení co s nízkými mzdami, myslím, že i když snížíte zdanění práce lidé tak stejně přidáno nedostanou a nízké mzdy jsou také obrovský problém.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy: Jízdenka na léto láká na cestování bez omezení

19:15 České dráhy: Jízdenka na léto láká na cestování bez omezení

České dráhy zahájily prodej oblíbené Jízdenky na léto, která během prázdnin umožní neomezeně cestova…