Český rozhlas tradičně přinese poslední předvolební debatu

04.01.2023 17:56 | Tisková zpráva

Český rozhlas v první den prezidentské volby 13. ledna odvysílá živý přenos závěrečné superdebaty prezidentských kandidátů. Debata začne po hlavních zprávách ve 12:10 a skončí minutu před otevřením volebních místností.

Český rozhlas tradičně přinese poslední předvolební debatu
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Stanice Českého rozhlasu Radiožurnál a Plus v první den prezidentské volby 13. ledna odvysílají z největšího studia S1 živý přenos závěrečné superdebaty prezidentských kandidátů za účasti publika složeného z jejich podporovatelů. Debata začne po hlavních zprávách ve 12:10 a skončí ve 13:59, minutu před otevřením volebních místností. Jejím moderátorem bude Jan Pokorný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Migrační pakt

Vy tvrdíte, že jakýkoliv postih za nedodržování migračního paktu je vydíráním. Ale i když jsem proti povinným kótám, opravdu jde o vydírání, když ho naši politici schválili? Podle mě to byla chyba, kterou nevím, jestli se teď podaří ještě napravit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Nové vedení představilo zaměstnancům priority resortu

22:33 MŽP: Nové vedení představilo zaměstnancům priority resortu

Shodit mediální nálepky, představit se tváří v tvář a jasně deklarovat, že základem nové etapy resor…