Český výrobce hodinek PRIM opět otevírá své prodejny

22.04.2020 18:50 | Zprávy

Pandemie a omezení s ní spojená sice ještě zdaleka nejsou za námi, ale pro příznivce českého hodinářského řemesla se přece jen blýská na lepší časy! V pondělí 27. dubna se opět otevřou značkové prodejny PRIM Manufacture 1949 v Praze i v Ostravě.

Český výrobce hodinek PRIM opět otevírá své prodejny
Foto: PRIM
Popisek: PRIM_ELTON_Prodejna Nekázanka

Zákazníci tedy budou mít znovu možnost osobně si prohlédnout jediné české hodinky PRIM, vyráběné již přes 70 let společností ELTON z Nového Města nad Metují. Samozřejmostí je dodržení všech hygienických doporučení, k dispozici jsou jednorázové rukavice i desinfekční gel. V prodejně mohou být nejvíce dva zákazníci současně a platba je možná pouze bankovní kartou nebo převodem.

Pro zákazníky je připraveno několik zajímavých překvapení v podobě nových modelů. Novinkou je limitovaná edice PRIM MASARYK, kterou společnost ELTON hodinářská představila začátkem března, a kvůli uzavření obchodů nebylo možné si tento výjimečný model fyzicky prohlédnout. Dámy potěší zase menší varianta oblíbeného elegantního modelu PRIM LINEA ESENCE 36. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Co myslíte tou spravedlností?

,, Pláčete nad Ukrajinou? Nad Irákem? Nad Libyí? Nad Sýrií? Nad Venezuelou? Neplačte, spravedlnost si cestu najde.“ To jste napsal. Co myslíte tou spravedlností? A myslíte, že na válce ve válce je něco spravedlivé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Celníci rozkryli podvody na DPH ve stavebnictví

22:31 Celní správa: Celníci rozkryli podvody na DPH ve stavebnictví

Daňovou trestnou činnost prověřovali liberečtí celníci Odboru pátrání Generálního ředitelství cel u …