Chodba teplické nemocnice září novotou v rámci celorepublikového dobrovolnického projektu

19.10.2015 8:47

Dobrovolníci Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Teplice, o. z. se spolu se studenty Střední školy stavební Teplice, p. o. zapojili do čtvrtého ročníku celorepublikového dobrovolnického projektu „72 hodin pro lidi, přírodu a místo, kde žiješ“. Nové barvy tak získala chodba pavilonu F teplické nemocnice, která spojuje chirurgickou ambulanci s rentgeny a poliklinikou. Nátěrové hmoty dobrovolníkům věnovala teplická společnost HET.

Chodba teplické nemocnice září novotou v rámci celorepublikového dobrovolnického projektu
Foto: Krajská zdravotní
Popisek: Nemocnice Teplice, Krajská zdravotní.

Mgr. Kateřina Vágnerová, hlavní sestra Nemocnice Teplice, o. z., poděkovala všem, kteří se do projektu zapojili. „Znamená to pro nás velkou pomoc. Těší nás, že lidé z Teplicka začali pomáhat naší nemocnici. Velký dík patří společnosti HET, dobrovolníkům a studentům, kteří se dobrovolně v rámci praxe zapojili. Chtěla bych také poděkovat vedení školy, že studenty uvolnilo,“ řekla Mgr. Kateřina Vágnerová.

S myšlenkou vymalovat chodbu teplické nemocnice, kterou denně projdou stovky pacientů, přišla koordinátorka dobrovolníků Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Teplice, o. z. Jana Obermannová. „Jsem ráda, že se kromě dobrovolníků do projektu zapojili studenti a společnost HET, která prodává malířské potřeby. Za naše dobrovolnické centrum se dnešní akce zúčastnilo šest dobrovolníků,“ řekla Jana Obermannová.

Pavel Čmejla, mistr odborného výcviku Střední školy stavební Teplice, p. o., doplnil, že vymalovat chodbu přišli do teplické nemocnice studenti oboru Malíř pokojů – lakýrník. „Máme tu dva studenty z prvního ročníku a čtyři studenty třetího ročníku. Dnešní dobrovolné malování chodby mají budoucí malíři také v rámci odborného výcviku a přípravy na své povolání,“ dodal Petr Čmejla.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sdružení místních samospráv: Doprava, školství a dotace dominovaly diskusi starostů se středočeskými poslanci

13:28 Sdružení místních samospráv: Doprava, školství a dotace dominovaly diskusi starostů se středočeskými poslanci

Sdružení místních samospráv ČR zorganizovalo Krajské setkání starostů s poslanci zvolenými za Středo…