Copak dělala Březinová s Francem a Baťkem na Knížecí cestě?

14.06.2024 14:25 | Komerční článek

Před pár dny se v Apartmánech Knížecí cesta u Lipna uskutečnil takzvaný improvizovaný Minikoncert. Nápad vznikl v hlavách resort managerky Martiny Ostrýžové a zpěváka a producenta Martina France. Martin oslovil resort Knížecí cestu v rámci spolupráce jiné akce v jižních Čechách, oni souhlasili a věnovali vouchery na víkendové ubytování. První rok si France jel resort obhlédnout a letos právě po domluvě s managerkou Aparthotelu vznikl nápad na již zmíněný koncert.

Copak dělala Březinová s Francem a Baťkem na Knížecí cestě?
Foto: Martin France
Popisek: Copak dělala Březinová s Francem a Baťkem na Knížecí cestě?

A tak se letos poprvé potkali interpreti na improvizovaném a doslova domácím koncertu ve venkovních prostorách bistra u Knížecí cesty. Účinkující se potkali nejdříve na zvukových zkouškách, poté se ubytovali hned vedle v bývalé Hájence a ve 20.00 byl koncert odstartován. Každý z interpretů se představil čtyřmi songy a jako první na improvizované podium dorazil kytarový zpěvák a písničkář Jan Vytásek, který si většinu skladeb skládá sám. Po klidných dvaceti minutách dorazila doslova rocková dračice Ina Urbanová, která svým nakřáplým hlasem překvapila přítomné diváky, včetně megahitu zpěvačky Jany Kratochvílové Milování za svítání. Následně svými kytarovými baladami překvapil a opět vyklidnil přítomné diváky zpívající herec Petr Batěk, který se zároveň postaral o zvukovou aparaturu a celý koncert zvučil.

Následoval se svým vystoupením čtyř písní již zmiňovaný Martin France, který nemohl vynechat pomádovský hit Jsme parta správná a koncert ukončila rocková legenda Marcela Březinová, která zařadila i nesmrtelný hit Karla Svobody Hádej, který byl psaný přímo pro tuto interpretku. Marcela se rozloučila spolu se všemi spoluúčinkujícími kolegy songem Snad za to může láska a diváci, kteří měli vstup zdarma, se po dohrání koncertu bavili spolu se zpěváky do pozdních nočních hodin.

Akce se nečekaně zúčastnil i majitel romantického resortu a na jeho vyslovené přání by se tento Minikoncert na Knížecí cestě mohl uskutečnit i v roce 2025.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

Ve frakci Patrioti pro Evropu překreslíme mapu Evropy

Co přesně tím myslíte? Jak překreslit? A věříte tomu, že je EU reformovatelná, a že to dokážete? Vaše frakce je údajně třetí nejsilnější, to znamená, že nemáte většinu. Navíc mi přijde, že s těmi největšími nesmysli přichází EK a nevím, zda jim tak můžete zabránit? Fandím vám, jen si nemyslím, že je...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ v 1. pololetí postavil téměř stovku nových veřejných dobíjecích stojanů pro elektroauta

13:04 ČEZ v 1. pololetí postavil téměř stovku nových veřejných dobíjecích stojanů pro elektroauta

ČEZ letos zprovoznil už 94 nových stanic, v síti jich je celkem 754. Pokračuje stavba ultrarychlých …