CzechInvest: BMW testuje autonomní řízení v novém vývojovém areálu v Sokolově

13.08.2022 16:11 | Tisková zpráva

V novém mobility centru BMW Group v Sokolově vznikly první dva moduly pro testování autonomních vozidel a asistenčních systémů. Včasné zprovoznění těchto testovacích tratí představuje důležitý milník při budování prvního vývojového pracoviště BMW Group ve střední Evropě.

CzechInvest: BMW testuje autonomní řízení v novém vývojovém areálu v Sokolově
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest

Plné uvedení sokolovského pracoviště do provozu je plánováno na léto 2023, kdy se připojí ke stávajícím vývojovým centrům BMW Group v Aschheimu u Mnichova, Miramas ve Francii a Arjeplogu ve Švédsku. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK: Pokud jste viděli losa, napište nám

22:03 AOPK: Pokud jste viděli losa, napište nám

Na Ostravsku a nyní na Zlínsku byl opakovaně pozorován los evropský. Pravděpodobně přišel na naše úz…