CzechInvest: Jak správně implementovat opatření kybernetické bezpečnosti

16.12.2017 19:47 | Zprávy

Na Masarykově univerzitě v Brně se sešlo na čtyřicet podnikatelů a zástupců dalších institucí. Zajímal je současný stav právního rámce kybernetické bezpečnosti a ochrany osobních údajů v Česku a hlavně reálné dopady této problematiky na jejich aktivity. Setkání spolu s Masarykovou univerzitou uspořádala agentura CzechInvest.

CzechInvest: Jak správně implementovat opatření kybernetické bezpečnosti
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest

Na semináři vystoupili zástupci univerzity, Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost, sdružení Network Security Monitoring Cluster a firmy CyberGym Europe. Účastníci si poslechli informace o novele zákona o kybernetické bezpečnosti, obecném nařízení o ochraně údajů známém pod zkratkou GDPR (General Data Protection Regulation), případové studii implementace tohoto nařízení na univerzitách a také zkušenosti z řad firem a doporučení na vzdělávání v této oblasti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Hamplová: Chce to prostě lidi zcela nové generace

Jací jsou podle vás lidi nové generace? Mě přijde, že právě ta nová generace propaguje zelené nesmysly a další, jako třeba různá pohlaví atd. A ještě by mě zajímalo, jak se vlastně díváte na naše členství v EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP nabídne svým klientům za očkování proti chřipce příspěvek na masáž

13:33 VZP nabídne svým klientům za očkování proti chřipce příspěvek na masáž

Klienti VZP, kteří se pro příští chřipkovou sezónu nechají očkovat proti chřipce, získají kromě stáv…