CzechInvest: Soutěž s chytrým využitím odpadů

01.03.2020 16:32 | Zprávy

Ministerstvo průmyslu a obchodu společně s agenturou CzechInvest vyhlásily již čtvrtý ročník soutěže Přeměna odpadů na zdroje. Ocení projekty a nápady, které zodpovědně a udržitelně využívají zdroje. Hlásit se lze do poloviny dubna.

CzechInvest: Soutěž s chytrým využitím odpadů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest

Cílem soutěže je nejen osvěta, ale i prezentace dobré praxe českých firem, které v oběhovém hospodářství našly podnikatelskou příležitost. Soutěží se v sedmi kategoriích určených pro výrobní podniky a firmy, stavební společnosti, organizace veřejné správy (obce, města, kraje), žáky a studenty všech typů škol (VŠ, SŠ, ZŠ) a další subjekty.
Poprvé také „cirkulární“ nápady

V letošním ročníku je nově zařazena kategorie Cirkulární počin, která je určena pro všechny, kdo mají chytré nápady jak podpořit v České republice cirkulární hospodářství. Může jít například o propagační, vzdělávací nebo jinou osvětovou akci, zřizování informačních portálů, o metodické materiály, pořádání soutěží, sdílení dopravy i různých zařízení a řadu dalších aktivit podporujících principy cirkulární ekonomiky.
Vyhlášení výsledků bude v červnu

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Byty

Ptáte se, jestli chceme byty, docela zbytečná otázka, když je tu o bydlení nouze. Jedna věc je ale stavět a druhá umožnit, aby byly pro lidi finančně dostupné, což nyní nejsou. Máte nějaké řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ číslo týdne: 56,8

11:14 ČEZ číslo týdne: 56,8

56,8 miliardy korun činily loni investice Skupiny ČEZ do dlouhodobého majetku.