CzechInvest: Vstupenky na konferenci Slush Helsinki 2019 zdarma

20. 7. 2019 21:38

Projekt MY-GATEWAY vyhlásil soutěž o volné vstupenky na uznávanou start-upovou konferenci ve Finsku. Start-upy se do ní mohou hlásit do 31. července 2019.

CzechInvest: Vstupenky na konferenci Slush Helsinki 2019 zdarma
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest
reklama

Koncem listopadu 2019 se do Helsinek vydají tisíce investorů, start-upů, technologických nadšenců a novinářů. Vstup zdarma na konferenci Slush Helsinki 2019 může nyní díky projektu MY-GATEWAY získat 11 start-upů ze střední a východní Evropy, zejména pak z Česka, Slovinska a Rumunska, na které se projekt MY-GATEWAY primárně zaměřuje.

O vstupenky, jejichž hodnota se pohybuje v řádu několika set eur, se mohou start-upy ucházet, vyplní-li přihláškový formulář na stránkách projektu MY-GATEWAY. Začátkem srpna vybere porota 11 z nich. Podmínkou je, aby se start-upy nacházely aspoň v tzv. seed fázi, tedy aby měly prototyp a vypracovaný byznys plán.

„Projekt MY-GATEWAY podporuje špičkové technologie a inovativní malé a střední podniky nejen v České republice k tomu, aby naplnily svůj inovativní potenciál. Každou svou dílčí aktivitou jim pomáhá uplatnit se na trhu, navázat kontakty na regionální i evropské úrovni stejně jako zlepšit a zefektivnit jejich přístup k finančním příležitostem a talentu,“ vysvětluje Kristina Toth, koordinátor projektu MY-GATEWAY. „Díky projektu se některé české start-upy za uplynulé měsíce úzce propojily s dalšími evropskými start-upovými ekosystémy, zúčastnily se nejvýznamnějších evropských technologických akcí a otevřely se jim možnosti financovat své projekty z národních, regionálních i unijních zdrojů,“ dodává.

V České republice zastupuje projekt MY-GATEWAY agentura CzechInvest.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hasičský záchranný sbor: Komise vyšetří postup hasičů v Bohumíně

13:23 Hasičský záchranný sbor: Komise vyšetří postup hasičů v Bohumíně

Vyjádření generálního ředitele HZS ČR genpor. Ing. Drahoslava Ryby k tragickému požáru v Bohumíně