CzechTourism: Spuštěn nový web pro projekt Česko jede

04.04.2017 8:01

Po celý uplynulý víkend měli návštěvníci veletrhu FOR BIKES možnost poznat nové trendy pro jízdu na kole ve městě i v přírodě. Jednou z hlavních novinek bylo i představení nových webových stránek pro projekt Česko jede.

CzechTourism: Spuštěn nový web pro projekt Česko jede
Foto: CzechTourism
Popisek: Logo Czech Tourism

„Webové stránky jistě přispějí k větší informovanosti o projektu Česko jede, což by mělo mít pozitivní dopad na cestovní ruch v regionech,“ říká ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová.

Tento projekt vznikl v roce 2011 pod patronací Asociace měst pro cyklisty. Agentura CzechTourism byla od počátku do projektu aktivně zapojena – podílela se na vzniku loga, propagaci projektu na veletrzích, dokumentu Institucionalizace Česko jede a také na nových webových stránkách projektu.

Tyto webové stránky představují sjednocenou a souhrnnou nabídku pro aktivní populaci. Obsahuje trasy pro cykloturistiku, horská kola, pěší turistiku, in-line brusle, v průběhu dalších měsíců přibydou též informace pro milovníky běžeckého i sjezdového lyžování, dalších aktivit na horách a též třeba golfu. „Informace o trasách vznikly ve spolupráci se všemi regionálními partnery a přestavují to nejlepší z regionů, co lze pro aktivní turisty nabídnout,“ dodává Martin Šlajchrt, vedoucí oddělení produkt management agentury CzechTourism a jeden z realizátorů celého projektu.

Oficiální spuštění webu proběhlo v neděli 2. dubna za přítomnosti Jaroslava Kulhavého, olympijského vítěze, mistra světa a vítěze světového poháru v MTB XC.  Během následujících týdnů budou webové stránky, které v tuto chvíli obsahují přes 200 tras, připraveny i v anglické, německé a polské mutaci.

Webové stránky projektu naleznete na www.ceskojede.cz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pardubický kraj: Bezpečné klima na školách

7:34 Pardubický kraj: Bezpečné klima na školách

Třetí ročník odborné konference na téma „Bezpečné klima ve školách Pardubického kraje“, jejímž hlavn…