CzechTrade připravuje seriál odborných konferencí v Brně i v Praze

16.09.2016 16:53 | Zprávy

Agentura CzechTrade připravuje v rámci 58. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně bohatý doprovodný program. Konference se uskuteční nejen přímo na brněnském veletrhu, ale také před a po jeho konání v Praze.

CzechTrade připravuje seriál odborných konferencí v Brně i v Praze
Foto: CzechTrade
Popisek: CzechTrade

Firmy se mohou také již tradičně na Meeting pointu během brněnského veletrhu zúčastnit individuálních jednání se zahraničními zástupci agentury ze tří desítek zemí světa a načerpat od nich zkušenosti. Letos zde své znalosti nabídne nejvíce zahraničních zástupců za posledních pět let,“ říká generální ředitel agentury CzechTrade Radomil Doležal.

Firmy i podnikatelé se během konferencí v Brně i v Praze mohou například dozvědět, na co si dát pozor při exportu do Izraele či Jihoafrické republiky, jaké příležitosti skýtá trh na Ukrajině či jaká jsou specifika exportu do Číny. Vstup na akce je zdarma, ale je nutná předchozí rezervace na www.czechtrade.cz nebo www.businessinfo.cz.

Konference a jejich termíny:

27. září 2016

JAR, SAE A IZRAEL – STRATEGIE ÚSPĚŠNÉHO EXPORTU

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Rudé právo

Vzhlížíte se snad v komunismu? Nebo proč čtete Rudé právo? Dáváte tím snad najevo, že se vracíme v čase do doby, kdy politici viděli rudě? Je fakt, že ve vaší koalici se najde dost těch, co to s komunisty táhli, dokonce jich několik sedí i v té vaší vládní lavici.To je bilance, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Při přípravě výměny generátorů v Temelíně technici dokončili skenování zařízení

9:01 ČEZ: Při přípravě výměny generátorů v Temelíně technici dokončili skenování zařízení

Jeden z úvodních kroků příprav na výměnu elektrických generátorů v Jaderné elektrárně Temelín mají z…