Vzhledem k nestabilitě petřínského svahu, zejména k problémům s jeho odvodněním, a s ohledem na očekávané množství srážek i technických stav samotné tratě lanovky, na které příští rok začne kompletní rekonstrukce, DPP preventivně z bezpečnostních důvodů od pátku 13. září 2024 od 18:00 až do odvolání přerušuje provoz LD Petřín. Obnovení provozu bude předcházet důkladná kontrola stability svahu a stavu tratě.
Informování cestujících
DPP bude cestující o jednotlivých opatřeních ve veřejné dopravě informovat na svých webových stránkách, na sociálních sítích a prostřednictvím médií, případně hlášeními v metru a dopravních prostředcích. DPP doporučuje cestujícím, aby sledovali web DPP na dpp.cz a jeho profily na sociálních sítích. Cestující si na webu DPP mohou vytvořit vlastní profil a přihlásit se k odběru všech aktualit a mimořádných opatření nebo jen k linkám, které preferují.
Telefonická informační linka DPP 296 19 18 17 a chatbot v rozšířeném provozu
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.


