Dny NATO v Ostravě: Atos představí Portál proti nelegálnímu obchodu v oblasti tabákových výrobků

15.09.2016 16:15

Atos v rámci expozice Celní Správy České republiky představí Portál proti nelegálnímu obchodu v oblasti tabákových výrobků. Jde o řešení pro ověření autenticity balení tabákových výrobků, kdy je po naskenování, nebo opisu jednoznačného kódu z balení zobrazená informace o jeho pravosti, výrobě a prodeji.

Dny NATO v Ostravě: Atos představí Portál proti nelegálnímu obchodu v oblasti tabákových výrobků
Foto: ATOS
Popisek: ATOS, logo.
reklama

V České republice je nyní portál v pilotním provozu výhradně určeném pro omezenou skupinu uživatelů z institucí státní správy. V rámci Dnů Nato bude možné si vyzkoušet řešení i veřejnost. 

Atos SE (Societas Europaea) je lídrem v digitálních službách, který dosáhl za rok 2015 ročního výnosu ve výši 12 miliard EUR a který zaměstnává 100 tisíc pracovníků v 72 zemích.

Akvizicí spolecˇnosti Siemens IT Solutions and Services v říjnu 2010 zacˇal Atos působit v České republice pod jménem Atos IT Solutions and Services, s.r.o. Atos v České republice dosáhl v roce 2015 cˇistého obratu firmy 39 697,- tis. EUR a zaměstnává 300 zaměstnanců v Praze, Brně, Ostravě a Vysokém Mýtě

Atos přináší poradenství a systémovou integraci, řízené služby a outsourcing business procesů, cloudové operace, Big Data a řešení pro kybernetickou bezpečnost, stejně tak jako i transakční služby prostřednictvím společnosti Worldline, evropského lídra v oblasti platebních a transakčních služeb.

Díky vysoké technologické odbornosti a znalostem průmyslových odvětví společnost Atos pracuje s klienty z různých obchodních sektorů jako jsou: finanční služby, zdravotnictví, výrobní průmysl, média, telekomunikace, energetika, veřejný sektor, doprava, obrana a retailové podniky.

Atos se zaměřuje na technologie, které přinášejí pokrok a pomáhají organizacím vytvářet firmu budoucnosti.

Společnost Atos je celosvětovým technologickým partnerem Olympijských a Paralympijských her a je kotovaná na pařížské burze NYSE Euronext Paris. Spolecˇnost Atos působí pod znacˇkami Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify a Worldline.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Komerční článek
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

dTest: V simulovaném soudním sporu zvítězili olomoučtí studenti práv

22:11 dTest: V simulovaném soudním sporu zvítězili olomoučtí studenti práv

Spotřebitelská organizace dTest uspořádala druhý ročník soutěže Spotřebitelskoprávní moot court, ve …