Do ZOO Zlín se v neděli dostanete za vysloužilý spotřebič

07.05.2014 10:40 | Zprávy

Na neděli 11. května 2014 připravila Zoologická zahrada Zlín ve spolupráci s kolektivním systémem ELEKTROWIN akci pro malé i velké návštěvníky. Kdo přinese tento den do zoo vysloužilý elektrospotřebič, obdrží dětskou vstupenku v hodnotě 80,- Kč zdarma, nebo slevu ze vstupného pro dospělého návštěvníka v této výši.

Do ZOO Zlín se v neděli dostanete za vysloužilý spotřebič
Foto: Elektrowin
Popisek: Logo společnosti Elektrowin

U stánku ELEKTROWINu se navíc děti i dospělí dozví, jak správně zacházet s vysloužilým elektrozařízením, aby neohrožovalo životní prostředí.

„Tato akce by měla jak malým, tak dospělým návštěvníkům připomenout, že vysloužilé elektrospotřebiče nepatří do směsného odpadu. A že je nutné tyto spotřebiče odevzdávat buď do sběrných dvorů, u prodejců elektra nebo na dalších dvanácti stech odběrných místech po celé České republice,“ říká ředitelka zákaznického oddělení společnosti ELEKTROWIN Táňa Pokorná.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

GD

Když se tak navážíte do Knotka, zkusil jste sám něco udělat, abyste změnil green deal? Podle mě se tak či tak musí ozvat většina, aby byla šance něco změnit, i když se obávám, že EK stejně nic měnit nehodlá a je zatvrzelá ve svém ekošílenství a vůbec žije zřejmě v jiném vesmíru. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR zrekonstruovaly Modrý rybník na Karlovarsku

22:08 Lesy ČR zrekonstruovaly Modrý rybník na Karlovarsku

Kompletní rekonstrukci Modrého rybníka v lesích nedaleko obce Brložec provedly Lesy ČR za téměř 2,8 …