Do představenstva Letiště Praha byl jmenován Jakub Puchalský

15.07.2020 9:42

Novým členem představenstva společnosti Letiště Praha, a. s., se od 1. července 2020 stal Jakub Puchalský. Ve vedení firmy bude odpovědný za oblast leteckého a neleteckého obchodu, marketingu a komunikace. Do představenstva přechází z pozice výkonného ředitele neleteckého obchodu Letiště Praha.

Do představenstva Letiště Praha byl jmenován Jakub Puchalský
Foto: Archiv
Popisek: Letiště Praha - logo
reklama

Představenstvo Letiště Praha, a. s., zůstává i nadále čtyřčlenné. Dosavadní člen představenstva Milan Špaček bude ve společnosti nadále působit na pozici výkonného ředitele pro bezpečnost.

Jakub Puchalský působí na Letišti Praha téměř šest let. V září 2014 nastoupil do společnosti Český Aeroholding s odpovědností za korporátní a marketingovou komunikaci. Po spojení Českého Aeroholdingu a Letiště Praha v roce 2018 se stal výkonným ředitelem korporátní komunikace, marketingu a zákaznické zkušenosti Letiště Praha a následně v únoru 2020 převzal odpovědnost za neletecký obchod.

Před příchodem na pražské letiště působil Jakub Puchalský téměř sedm let ve společnosti Raiffeisenbank, kde řídil externí a interní komunikaci. Od roku 2003 pracoval v potravinářském koncernu Unilever, kde nejdříve řídil komunikaci české a slovenské pobočky, poté působil více než dva roky v holandské centrále společnosti jako ředitel interní komunikace pro Evropu. V letech 1998–1999 byl jmenován generálním ředitelem České televize. Svou profesní kariéru začal v ČTK a v zahraničním vysílání BBC, nejdříve v Londýně a poté v Praze. Jakub Puchalský je absolventem Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.

Dosavadní člen představenstva Letiště Praha Milan Špaček zůstává ve společnosti a nadále bude působit na pozici výkonného ředitele pro bezpečnost. Tato oblast bude nyní v přímé působnosti předsedy představenstva Václava Řehoře.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo zdravotnictví: Doporučení k chování v přímořských oblastech

10:24 Ministerstvo zdravotnictví: Doporučení k chování v přímořských oblastech

Po pravidelném vyhodnocení dat Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) zůstává se…