Dopravní podnik města České Budějovice: Pošlete svůj valentýnský vzkaz trolejbusem

08.02.2016 15:15

Den svatého Valentýna zpestří Dopravní podnik města České Budějovice zajímavou akcí. Všichni zájemci si mohou nechat zveřejnit svůj zamilovaný valentýnský vzkaz, který bude v neděli 14. února 2016 umístěn v rámečku v některém z trolejbusů jezdících na linkách 2, 3, 5 a 9.

Dopravní podnik města České Budějovice: Pošlete svůj valentýnský vzkaz trolejbusem
Foto: Ilustrační foto dpmcbt.cz
Popisek: Městská hromadná doprava v Českých Budějovicích
reklama

Své valentýnky, tedy zamilované vzkazy či přání pro partnery stačí zaslat na e-mailovou adresu info@dpmcb.cz, v předmětu uvést heslo „Valentýn“ a pracovníci dopravního podniku se už postarají o jejich vytištění a umístění do trolejbusu. Kdo chce napsat vzkaz ručně, může jej předat v Informační kanceláři dopravního podniku v přízemí Dopravně obchodního centra Mercury. Valentýnky je potřeba doručit nejpozději do středy 10. února 2016.

„Těm, kdo slaví Den svatého Valentýna, chceme nabídnout originální způsob vyznání lásky. Je to myšleno jako určité zpříjemnění a zpestření běžných cest MHD a věřím, že potěšeni budou zamilovaní i ti ostatní,“ vysvětluje ředitel dopravního podniku Slavoj Dolejš a doplňuje, že akci bude provázet také soutěž. Ti, kteří vzkaz napsali nebo je pro ně naopak určen, se s ním mohou v trolejbusu vyfotit a své selfie snímky pak umístit na facebookovou stránku dopravního podniku. Pro ty, kteří získají nejvíc „lajků“ jsou připraveny atraktivní ceny v podobě thajských masáží pro dva v českobudějovickém salonu Ban Thai Massage. Fotosoutěž je určena pouze pro osoby starší 18-ti let.

Netradiční valentýnská služba je pro všechny zájemce zdarma. Dopravní podnik zveřejní vzkazy až do naplnění kapacity a vyhrazuje si právo odmítnout vulgární či hanlivé texty.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo dopravy: Stanice Šakvice bude mít nové nástupiště a podchod

18:14 Ministerstvo dopravy: Stanice Šakvice bude mít nové nástupiště a podchod

Po zimní přestávce pokračují práce na modernizaci a elektrizaci železniční tratě Šakvice – Hustopeče…