E-shopy budou S Heurekou a DPD doručovat zásilky zdarma

16.11.2014 10:21

Přepravní společnost DPD nabídne e-shopům zapojeným do akce Den Dopravy Zdarma speciální výhodnou cenu za dopravu zboží.  Populární akce nákupního portálu Heureka bude probíhat od 18. do 19. listopadu s cílem podpořit trh e-commerce a zvýraznit výhody nakupování na internetu v nejdůležitější sezóně roku. Internetové obchody zapojené v minulém roce zaznamenali 367% nárůst objednávek a jejich zákazníci ušetřili na poštovném více než 9,7 mil. Kč.

E-shopy budou S Heurekou a DPD doručovat zásilky zdarma
Foto: red
Popisek: DPD

Nákupní portál Heureka spolu s přepravní firmou DPD připravili třetí ročník akce Den Dopravy Zdarma. Zákazníci, kteří během vymezených 24 hodin uskuteční objednávku nad 300 Kč (vč. DPH), nemusejí platit za dopravu. Akce je celorepubliková a platí pro všechny e-shopy, které se připojí. Jejich aktuální seznam je k dispozici na webu: www.dendopravyzdarma.cz. Registrace je možná od 1. listopadu. V rámci Dne Dopravy Zdarma nabízí společnost DPD svým zákazníkům speciální výhodné ceny za dopravu. Nabídku mohou využít obchody, které při objednávce splní váhová kritéria (do 20 kg) a během doby trvání akce odešlou 10 a více balíků.

Zapojeným obchodům přinese tato akce zejména marketingovou podporu ze strany Heureky (uvedení speciální ikony „Doprava zdarma“ ve výpisu cen), výhodnější podmínky od společnosti DPD na dopravu po dobu trvání akce a v neposlední řadě i nárůst objednávek. V loňském roce se Dne Dopravy Zdarma zúčastnilo na 926 e-shopů, které za dobu akce obdržely více než 111 000 objednávek v průměru za 1 633 Kč. Celkový obrat se vyšplhal na 181,6 mil. Kč.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Probační a mediační služba: Mediátoři na výcviku mediace

20:32 Probační a mediační služba: Mediátoři na výcviku mediace

V prostorách ředitelství Probační a mediační služby proběhla ve dnech 8. – 10. července 2019 závěreč…