EUROVIA CS opět přesvědčila je podruhé Stavební firmou roku

13.10.2012 13:54

Stavební skupina EUROVIA CS v soutěži „Stavební firma roku 2011“ obhájila své prvenství. Stejně jako v loňském roce se v kategorii firem nad 200 zaměstnanců umístila na nejvyšší příčce. Anketu vyhlašuje Svaz podnikatelů ve stavebnictví ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Stavební fakultou ČVUT v Praze a Stavební fakultou VUT v Brně.

EUROVIA CS opět přesvědčila je podruhé Stavební firmou roku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ing. Martin Borovka, generální ředitel Eurovia CS

EUROVIA CS v letošním roce slaví 60 let od svého založení. "Obhajoba vítězství v takto prestižní soutěži jen potvrzuje naši úspěšnost na stavebním trhu, kdy jsme se z regionálního dodavatele vypracovali za desítky let v lídra oboru. Vnímám ji jako potvrzení kvality naší práce," komentuje výsledek Martin Borovka, generální ředitel EUROVIA CS.

 Zástupci EUROVIA CS převzali ocenění ve čtvrtek 4. října v Senátu v rámci Dnů stavitelství a architektury 2012. Do soutěže se mohly přihlásit všechny stavební firmy, které jsou českými právními subjekty.

 EUROVIA CS o prázdninách dokončila výstavbu poslední části PPP projektu R1 na Slovensku. Jednou z významných probíhajících staveb je železniční projekt v Litvě nebo koridor Votice - Benešov. Aktuálně zahájila například výstavbu protipovodňových opatření v severočeských Zálezlicích. "Přestože nepříznivá situace v oblasti veřejných investic do dopravní infrastruktury pokračuje, zahájili jsme v letošním roce několik nových významných projektů," doplňuje Borovka.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

MHMP: V Praze platí zákaz rozdělávání ohňů na rizikových místech

17:15 MHMP: V Praze platí zákaz rozdělávání ohňů na rizikových místech

Na základě výstrahy před nebezpečím požáru, kterou dnes vydal Český hydrometeorologický ústav, bude …