Energetický regulační úřad: Předsedkyně diskutovala s provozovateli přenosových a distribučních soustav

16.08.2016 16:53 | Zprávy

Předsedkyně Energetického regulačního úřadu (ERÚ) Alena Vitásková se sešla s představiteli sdružení ČSRES, které zastupuje provozovatele přenosových a distribučních soustav.

Energetický regulační úřad: Předsedkyně diskutovala s provozovateli přenosových a distribučních soustav
Foto: ERÚ
Popisek: ERÚ

Diskutovali především o Nové tarifní struktuře (NTS), výsledcích veřejného konzultačního procesu a následných krocích, které ERÚ hodlá podniknout.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Potrestáte Šichtařovou za ta její videa?

Jestli to chápu správně, i podle vás je nepřípustné, aby si ve sněmovně natáčela videa s vlastní reklamou. Podle všeho s nimi nechce skončit. Budete to řešit disciplinárně, když domluva je podle všeho k ničemu a ona s tím nechce přestat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HZS: Kynologové cvičili v Západních Tatrách, zaměřili se na pachové práce i sutinové vyhledávání

7:23 HZS: Kynologové cvičili v Západních Tatrách, zaměřili se na pachové práce i sutinové vyhledávání

Vve slovenském Zuberci a v oblasti Roháčské doliny v Západních Tatrách konalo instruktážně metodické…